Mirosław Uziembło

prawnik - Menedżer

Prezes Fundacji Pomocy Twoja Latarnia, absolwent wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu oraz Wydziału Finansów i Rachunkowości WSB w Toruniu. Od 2018 roku aplikant radcowski przy OIRP w Toruniu.
[Więcej >>>]

Wniosek o obniżenie czynszu z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2

Mirosław Uziembło27 marca 20203 komentarze

W związku, że sam również dotkliwie odczuwam pandemię wirusa, przygotowałem dla Was prosty wniosek o obniżenie czynszu z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2.

Pobierz “Wniosek o obniżenie / rozłożenie czynszu” wniosek-o-obnizenie-i-rozlozenie-czynszu-na-raty-COVID-19.docx – Pobrano 558 razy – 24 KB

Możecie go swobodnie rozszerzać i modyfikować. W razie pytań postaram się pomóc. Forma została przeze mnie wypróbowana. Na podstawie takiego wniosku udało mi się zmniejszyć raty kredytu na najbliższy kwartał. Poniżej wniosek o zawieszenie czynszu:

Walczcie o swoje!
#Przyszłośćdlagastronomii

https://www.facebook.com/groups/PrzyszloscDlaGastronomii

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Marika 31 marca, 2020 o 08:59

Skorzystałam z wniosku, bardzo dziekuje

Odpowiedz

Mirosław Uziembło 31 marca, 2020 o 17:27

Cieszę się 🙂
Trzymam kciuki za powodzenie!

Odpowiedz

joanna 2 kwietnia, 2020 o 19:51

Dzień dobry mam pytanie jak mam napisac wniosek o umozenie czynszu i oplat na czas pandemii .Jestem kosmewtyczka i mam zakaz wykonywania zawodu.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz mi swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej.

Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Doradca Prawny Mirosław Uziembło. Twoje dane osobowe będą przeze mnie przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szanuję Twoją prywatność – Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz moją pocztę e-mail. Nie będę ich przechowywać dłużej niż przez 1 miesiąc – po tym okresie zostaną usunięte.

W każdym czasie możesz się również zwrócić do mnie z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: prawnikdlakonsumenta@gmail.com Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: