Mirosław Uziembło

prawnik - Menedżer

Prezes Fundacji Pomocy Twoja Latarnia, absolwent wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu oraz Wydziału Finansów i Rachunkowości WSB w Toruniu. Od 2018 roku aplikant radcowski przy OIRP w Toruniu.
[Więcej >>>]

Fundacja

 

Fundacja Pomocy Twoja Latarnia powstała w styczniu 2018 r. w celu upowszechniania tematyki i przepisów prawnych dotyczących upadłości konsumenckiej. Poprzez naszą działalność pragniemy pomóc osobom borykającym się z problemami finansowymi, a przede wszystkim tym, którzy zagrożeni są wykluczeniem społecznym.

Swoimi działaniami pragniemy przynieść Ci ulgę związaną z przytłoczeniem przez nadmierne zadłużeniem. Na Twoją prośbę zajmiemy się dokumentacją, którą nam dostarczysz. Nasza pomoc skupia się na uporządkowaniu i jej uzupełnieniu, a następnie przedstawieniu Tobie wszystkich możliwości, za pomocą których będziesz mógł poprawić swoją sytuację. Jedną z nich jest upadłość konsumencka, której tajniki poznasz na niniejszym blogu.

O tym w jaki sposób działamy możesz dowiedzieć się przechodząc na naszą stronę.

Jako Fundacja Pomocy Twoja Latarnia dokładamy wszelkich starań by nasza pomoc była kompleksowa. Chcąc spełnić Twoje oczekiwania nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi prawnikami, którzy mogą reprezentować Ciebie w dalszym postępowaniu związanym z procedurą upadłościową.